En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات

 

اگر شما شـرکتی فعال در زمینه لوازم خانگی، صوتی تصویری، نمایـشگرهای تجاری و سیستم‌های تهویه مطبـوع هسـتید، گلدیران دست شما را برای همکاری و حضور فعال در بازار ایران می‌فشارد.

 

 

 

 

اگر علاقه‌مند به حضور در جمع نمایندگان گلدیران هستید، برای بررسی شرایط و شروع همکاری، درخواست خود را در قسمت زیر تکمیل نمایید.

 

 

 

 

اگر علاقه‌مند به حضور در جمع نمایندگان خدمات پس از فروش گلدیران هستید، برای بررسی شرایط و شروع همکاری، درخواست خود را در قسمت زیر تکمیل نمایید.

 

 

 

خدمات و پشتیبانی مصرف کنندگان

ما در گلدیران همواره آماده پاسخگویی هستیم. شما می‌توانید برای ارسال درخواست‌های خود از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

 

محصولات الکترونیکی به دلیل پیچیدگی‌های فنی، باید بطور صحیح و با رعایت نکات فنی نصب شوند. بعد از خرید دستگاه کافیست از طـریق بخش «درخواست نصب» خواسته خود را اعلام نمایید، نزدیک‌ترین تکنسین با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی در روز و ساعت مورد توافق برای نصب دستگاه مراجعه خواهد کرد.

 

 

 

 

در صورت بروز هرگونه خرابی برای دستگاه، می‌توانید ایراد دستگاه خود را از طریق بخش «درخواست تعمیر» به ما اعلام نمایید تا تکنـسین‌های مجـرب در سریعترین زمان در محل شما حاضر شوند.

 

 

 

 

تشخیص کارت گارانتی اصل از تقلبی موضوعی بسیار مهم است که جهت اطمینان از صحت گارانتی دستگاه (گارانتی اصل گلدیران) می‌توانید از طریـق بخش «کنـترل اعـتبار گارانـتی دسـتگاه» استعلام نمایید.

 

 

 

 

گلدیران به شما این امـکان را می‌دهد تا مدت زمان گارانتـی محصولات خود را افزایـش دهید. برای ایـن منـظور، به بخش «درخواسـت تمدید گارانتی» مراجعه کنید تا کارشـناسان ما با شما تماس گیرند.

 

 

 

 

انجام سرویس‌های دوره‌ای برای محصولات خانگی و صوتی تصویری باعث می‌شود تا عملکرد دستگاه بهبود و طول عمر آن نیز افزایش یابد. پس از ثبت درخواست خود در بخش «سرویس‌های دوره ای» تکنسین‌های ما به محل شما مراجعه خواهند کرد.

 

 

 

 

یادگیری و کار با برخی از فن‌آوری‌های محصولات در نحوه استفاده صحیح از آنها بسیار تاثیرگذار است. از این رو گلدیران کلاس‌های آموزشی محصولات را برای خریداران برگزار می‌کند، می‌توانید درخواست خود را از طریق بخش «ثبت نام در کلاس آموزشی» برای ما ارسال نمایید، بعد از ثبت، در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

 

شنیدن نظرات و انتقادات شما، کمـک بزرگی برای رفع مشکلات احتمالی فرآیندهای کاری ما محسوب می‌شود. پیشنهادات خود را از طریق بخش «نظرات و انتقادات» ارسـال بفرمایید تا موضـوع را بررسی کرده و نتیجه را به شما اعلام نماییم.

 

 

 

ارتباط با گلدیران

 

  همت غرب، باکری جنوب، اولین دسترسی محلی، خیابان مخابرات کوچه رز، کوچه رضوان پلاک یک

  ۸۴۷۳۳ - ۰۲۱

  info@goldiran.ir

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.