En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات

شرکای تجاری

 

 

گلدیران به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگهای فعال ایرانی، برای دستیابی به ماموریت و چشم‌انداز خویش به دنبال ایجاد رابطه عمیق و درازمدت با شرکای تجاری معتبر بین‌المللی می‌باشد.

مهم‌ترین شرکای تجاری گلدیران

گلدیران، همواره به دنبال انتخاب بهترین شرکای تجاری بوده است. از این رو گلدیران از ابتدای تاسیس در سه دهه قبل، ال‌جی یکی از برترین برندهای لوازم خانگی دنیا را به عنوان شریک خود در ایران انتخاب کرده است.

ال‌جی با گذشت بیش از ۷۰ سال از تولدش در شرایط کنونی ۷۱ کمپانی زیرمجموعه دارد که از این بین تنها ۱۶ مورد در بخش محصولات الکترونیکی فعالیت می‌کنند. مرکز مدیریت این هلدینگ بزرگ در برج‌های دوقلوی ال‌جی موسوم به TwinTowers در شهر سئول واقع شده است. ال‌جی به عنوان شرکتی نوآور همواره فن‌آوری‌های جدید را وارد زندگی روزمره مردم دنیا کرده و با سرعتی باورنکردنی در دنیای لوازم خانگی پیشرفت کرده است. همچنین ال جی به عنوان یکی از پنج شرکت برتر دنیا در حوزه خدمات پس از فروش قرار دارد.

همکاری با این برند بین‌المللی، باعث شد تا گلدیران با رعایت استانداردهای جهانی در نحوه سرویس‌دهی به مصرف‌کنندگان، فرهنگ خدمات پس از فروش در ایران را تغییر دهد. جی پلاس برند گلدیران در حوزه لوازم خانگی و صوتی تصویری است که به تازگی وارد بازار لوازم الکترونیک شده است. جی پلاس، بازار ایران را به عنوان شروع فعالیت های خود در نظر گرفته و سعی دارد تا در آینده ای نزدیک مرزهای  بین المللی را درنوردد. جی پلاس با ارائه تکنولوژی های پیشرفته با قیمتی رقابتی و طراحی مدرن، سعی در پوشش بخش های جدیدی از بازار کرده است. جی پلاس به عنوان ماحصل دانش و تجربه 30 ساله گلدیران، سعی دارد تا علاوه بر تضمین کیفیت محصول، با ارائه خدمات پس از فروش منحصر بفرد و ایجاد تجربه ای متمایز در خرید، ارزشی فراتر از یک محصول برای مخاطبان خود ارائه کند.

به عبارت دیگر گلدیران با معرفی جی پلاس، قصد دارد تا پاسخی مناسب برای مخاطبانی باشد که در جستجوی محصولی با کیفیت، خدمات پس از فروش در کلاس جهانی و ارزش ادارک شده متفاوت از محصول اند.

ارتباط با گلدیران

 

  همت غرب، باکری جنوب، اولین دسترسی محلی، خیابان مخابرات کوچه رز، کوچه رضوان پلاک یک

  ۸۴۷۳۳ - ۰۲۱

  info@goldiran.ir

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.