گلدیران به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگهای فعال ایرانی، برای دستیابی به ماموریت و چشم‌انداز خویش به دنبال ایجاد رابطه عمیق و درازمدت با شرکای تجاری معتبر بین‌المللی می‌باشد.

مهم‌ترین شرکای تجاری گلدیران

گلدیران، همواره به دنبال انتخاب بهترین شرکای تجاری بوده است. از این رو گلدیران از ابتدای تاسیس در سه دهه قبل، ال‌جی یکی از برترین برندهای لوازم خانگی دنیا را به عنوان شریک خود در ایران انتخاب کرده است.

ال‌جی با گذشت بیش از ۷۰ سال از تولدش در شرایط کنونی ۷۱ کمپانی زیرمجموعه دارد که از این بین تنها ۱۶ مورد در بخش محصولات الکترونیکی فعالیت می‌کنند. مرکز مدیریت این هلدینگ بزرگ در برج‌های دوقلوی ال‌جی موسوم به TwinTowers در شهر سئول واقع شده است. ال‌جی به عنوان شرکتی نوآور همواره فن‌آوری‌های جدید را وارد زندگی روزمره مردم دنیا کرده و با سرعتی باورنکردنی در دنیای لوازم خانگی پیشرفت کرده است. همچنین ال جی به عنوان یکی از پنج شرکت برتر دنیا در حوزه خدمات پس از فروش قرار دارد.

همکاری با این برند بین‌المللی، باعث شد تا گلدیران با رعایت استانداردهای جهانی در نحوه سرویس‌دهی به مصرف‌کنندگان، فرهنگ خدمات پس از فروش در ایران را تغییر دهد. 


© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.