En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات

مسئولیت‌های اجتماعی

 

 

هدف اصلی مجموعه گلدیران از فعالیت‌های اجتماعی، همواره تلاش برای آگاهی‌بخشی و سودمندی عمومی بوده است. با اینکه شمار این گونه امور در گلدیران بسیار زیاد و خیلی از آنها بدون ذکر نام صورت گرفته است، اما برای نمونه می‌توان به کمپین گلدکیدز، کمپین ضدقاچاق، جشنواره زوج‌های جوان، خیریه پیام امید، اهدای خون، پشتیبانی از جریان کارآفرینی داخلی و حمایت از مسابقات ورزشی و ... اشاره کرد.


گلدکیدز، پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت گلدیران و ال‌جی با همکاری موسسه نیکوکاری مهرآفرین در زمینه کشف، حمایت و پرورش استعدادهای کودکان ایران است. دنیای زیبای کودکان و نوجوانان با حمایت مادی و معنوی گلدیران به فضایی متفاوت تبدیل خواهد شد.

"دنیـای زیبـای کودکان و نـوجوانان به حمایـت نیـاز دارد."

کشف و حمایت کودکان مستعد در زمینه‌های مختلف برنامه‌ای جدید و خلاقانه است. رسالت ما کشف، حمایت و پرورش استعدادهای ذاتی کودکان ۶ تا ۱۶ سال ایران زمین است.

طرح شکوفایی گوهر و کیمیای درونی هر کودک پاسخ به مسئولیت اجتماعی سازمان است.


خیریه پیام امید

 

موسسه خیریه پیام امید، به عنوان یک سازمان مردم نهاد، با اهداف فعالیت‌های خیرخواهانه اجتماعی وانسان‌دوستانه، کمک‌رسانی به محرومین و گسترش فرهنگ کمک به هم‌نوع در میان جوانان تشکیل شده است.

"پیام من امید به تو"

جهت نیل به این اهداف، گلدیران با همکاری موسسه پیام امید و تحت پوشش قراردادن خانواده‌های بی‌سرپرست در حوزه اشتغال‌زایی و برگزاری بازارچه خیریه، خدمت‌رسانی می‌نماید.


اهدای خون

 

یکی از فعالیت‌های گلدیران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، مراسم اهدای خون می‌باشد که هر ساله در خانواده گلدیران انجام می‌شود.

این حرکت خیرخواهانه، با همکاری سازمان انتقال خون و استقرار واحد سیار صورت می‌گیرد. این اولین بار نیست که گلدیران در راستای سلامت جامعه ایرانی می‌کوشد. افتتاح پایگاه انتقال خون بیمارستان قلب شهید رجایی در سال ۱۳۹۳ نمونه‌ای دیگر از فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی برای ارتقای آگاهی از اهمیت اهدای خون در جامعه می‌باشد.

گلدیران معتقد است سرمایه‌گذاری برای سلامت مردم به معنای سرمایه‌گذاری برای پیشرفت جامعه است و این همان چیزی است که در گلدیران همه به آن باور دارند.

ارتباط با گلدیران

 

  همت غرب، باکری جنوب، اولین دسترسی محلی، خیابان مخابرات کوچه رز، کوچه رضوان پلاک یک

  ۸۴۷۳۳ - ۰۲۱

  info@goldiran.ir

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.