En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات

فعالیت‌های گلدیران

 

 

گلدیران در طی سه دهه فعالیت به سرمایه‌ای بزرگ دست یافته که همان اعتماد مردم است. ما از یک سو با خانواده‌های ایرانی و از سوی دیگر تقریبا با تمام فروشندگان بازار لوازم خانگی و صوتی تصویری در ارتباط بوده‌ایم. برای ارائه راهکارهای خلاقانه، علمی و معرفی برند و محصولات، برنامه‌ریزی‌های تبلیغاتی موثری انجام داده‌ایم. همچنین در زمینه انجام آزمون‌های منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی در خصوص موضوعات ایمنی، عملکرد و مصرف انرژی محصولات و نیز بهبود و ارتقای کیفیت آن‌ها فعالیت می‌نماییم. اعتباری که گلدیران در این سال‌ها از مردم، فروشندگان و بازار کسب کرده، گنجینه‌ای بسیار ارزشمند است. ما برای حفظ این سرمایه، از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌ایم و هر روز بر میزان کوشش خود می‌افزاییم. 

در یک نمای کلی، فعالیت‌های گلدیران در ۳ محور اصلی قابل دسته‌بندی است‌:

 

این فعالیت‌ها برای تامین رضایت دو گروه مشتریان شامل مصرف‌کنندگان (Consumers) و مشتریان تجاری (B2B) ارائه می‌شود.

تولید و تامین کالا

 

تامین: در این رابطه واحدهای بازرگانی، زنجیره تامین، مالی و بازاریابی در ستـاد مرکزی گلدیران مستقر هستند و وظیفه مذاکره با برندهای معتبر بین‌المللی و آماده‌سازی بسـتر مناسـب برای حضور این برندها در بازار داخلی را برعهده دارند. 

تولید: گلدیران در عرصه تولید محصولات لوازم خانگی و صوتی تصویری، سابقه‌ای بسیار پربار دارد. کارخانه‌هایی مجهز به خطوط تولید پیشرفته در نقاط مختلف ایران برای تولید انواع تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی و .... به فعـالیت مشغـولند. وجـود این کارخانه‌ها، علاوه بر فرصت انتـقال فن‌آوری‌های نـوین به داخل کشور، فرصت‌های شغلی بسیاری را نیـز برای جوانان ایرانی ایجاد می‌کنند.

دو سایت بزرگ در سیرجان کرمان (با بیش از چهارده هکتار مساحت، ۷۰ هزار مترمربع زیربنای تولیدی-اداری شامل کارخانه‌های تولید تلویزیون، برد الکترونیکی، جارو برقی و یخچال فریزر) و کاسپین قزوین (با بیش از ۵۰ هزار مترمربع مساحت و بیش از ۳۰ هزار مترمربع زیر بنای تولیدی-اداری شامل کارخانجات تولید ماشین لباسشویی با ظرفیت تولید سالانه ششصد هزار دستگاه) از مهمترین مجموعه‌های تولیدی گلدیران به شمار می‌روند.

 

 

 

 

شبکه توزیع در زنجیره ارزش یک کسب و کار، اهمیت فراوانی دارد. گلدیران با تمرکز بر این موضوع، بیش از ۶۰۰ فروشگاه و نمایشگاه در سراسر کشور را مدیریت می‌کند. تعداد زیاد فروشگاه و حضور در نقاط کلیدی هر شهر، فرآیند دسترسی مصرف‌کنندگان به محصولات را بسیار آسان کرده است. همچنین گلدیران با بیش از ۲۰ فروشگاه اختصاصی با برند گلدیران‌پلاس در سراسر کشور، ضمن استفاده از مشاوران حرفه‌ای و محیطی جذاب، بهترین راهنمایی را به مخاطبان ارائه داده و تجربه‌ای به‌ یادماندنی را در ذهن آنها ثبت می‌نماید.

لجستیک گلدیران به عنوان بازوی اصلی گروه گلدیران درزمینه حمل و نقل و انبارداری ایفای نقش می کند. لجستیک گلدیران با در اختیار داشتن تجهیزات سخت افزاری فراوان، تواناییهای نرم افزاری پیشرفته و انبارهای مکانیزه در تهران و شهرستان ها کلیه عملیات لجستیکی محصولات را با سرعت و دقت از مرحله ترخیص تا انبارهای گلدیران، فروشگاه ها و درنهایت به درب منزل مصرف کنندگان (Home Delivery) به انجام می رساند. گلدیران برای پاسخ به حجم تقاضای کالا و در جهت بهبود بازدهی خدمات انبارداری، بزرگترین و پیشرفته ترین انبار طبقاتی محصولات در خاورمیانه را احداث کرده است. انبار یاقوت با بیش از ۴۰۰۰۰ مترمربع مساحت و۶۰۰۰۰ مترمکعب ظرفیت مفید ذخیره سازی امکان تخلیه و بارگیری همزمان ۲۰ تریلی را دارد.

با توجه به گسترش اهمیت موضوع تجارت الکترونیک و افزایش اقبال مردم به خرید آنلاین، فروشگاه اینترنتی گلدیران پلاس با هدف ایجاد تجربه خرید سریع و آسان برای مشتریان تاسیس شد. این فروشگاه اینترنتی علاوه بر تسهیل فرآیند خرید، به روند توزیع مناسب محصولات در میان همه مصرف کنندگان نیز کمک می‏کند.

 

مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 

گلدیران به عنوان شرکتی پیشرو، نوآور و باسابقه در زمینه ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصـولات لوازم خانگی، صوتی تصویری و سیستم‌های تجاری شناخته می‌شود. بیش از ۱۰۰۰ مرکز پشتیبانی و خدمات مشتریان در سراسر کشور مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم‌های ارتباطی (۲۴ ساعته)، در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و مجهز به دانش روز، تامین قطعات و لوازم یدکی در سریعترین زمان، ارسال محصـولات خریداری شده به درب منزل (Home Delivery) و آموزش نحوه صحیح کار با محصولات نمونه‌ای از مهمترین خدمات ارائه شده توسط گلدیران به خریداران است.


 

مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه‌های همکار استاندارد صنایع گلدیران، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در بخش برق و الکترونیک و با راه‌اندازی آزمایشگاه تلویزیون دیجیتال با هدف ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه عملکرد و گیرندگی سیگنالی تلویزیونی و گیرنده‌های دیجیتال با کاربری سیستم DVB-T و DVB-T2 آغاز کرده است.

این مجموعه در سال ۱۳۹۲ با توسعه و راه‌اندازی بخش‌های ایمنی، عملکرد و مصرف انرژی لوازم خانگی بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی مربوطه دامنه فعالیت‌ها را افزایش داده است.

این مرکز هم اکنون به عنوان آزمایشگاه دارای گواهی تأیید صلاحیت بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 و آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، آماده ارائه خدمات در زمینه‌های آزمون، مشاوره، ساخت تجهیزات و برگزاری دوره‌های آموزشی به واحدهای تولیدی، واردکنندگان کالا، شرکت‌های بازرسی فنی و سایر متقاضیان محترم می باشد.

 

 

 

نگرش تبلیغ نو

 

شـرکت «نگرش تبلیغ نو» از شـرکت‌های زیر مجموعه هلدینـگ گلدیران است که به ارائه خدمات تخصصی در حوزه تبلیـغات و بازاریابی می‌پـردازد. ایده‌پردازی، طراحی و اجرای کمپین‌های ۳۶۰ درجه بازاریابی در دو عرصه آفلاین و دیجیتال، هنر اصلی این شرکت است. پروژه‌های اجرا شده از جمله برگزاری کمپین‌های موفق دیجیتال، ساخت تیزرهای جذاب، طراحی قالب‌های هنری، برگزاری کنفرانس‌های خبری و همایش‌های باشکوه، نمایانگر سابقه درخشان این شرکت در عرصه تبلیغات است.

ارتباط با گلدیران

 

  همت غرب، باکری جنوب، اولین دسترسی محلی، خیابان مخابرات کوچه رز، کوچه رضوان پلاک یک

  ۸۴۷۳۳ - ۰۲۱

  info@goldiran.ir

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.