تابستان 49 همراه با ال جی و گلدیران

پیش از آغاز فصل تابستان، ال‌جی و گلدیران برای مخاطبان خود یک هدیه ویژه دارند، جشنواره هیجان‌انگیزی که از بیستم خردادماه برگزار می‌شود و مشتریان می‌توانند با خرید از تمامی نمایندگی‌های معتبر از یک تخفیف ویژه برخوردار شوند. این جشنواره به مدت محدودی تنها با تخفیف ویژه‌ برای سه مدل از تلویزیون‌های 49 اینچ ال‌جی اجرا می‌شود و قیمت این تلویزیون‌ها طی این جشنواره مناسب‌ترین قیمتی است که تا به حال ارائه شده است، هواداران ما می‌توانند با خرید این محصولات همراه با ضمانت‌نامه گلدیران بر اساس جدول جشنواره، از این هدایا بهرمند شوند. تابستانی 49 اینچی که لذت تماشای تصاویری فوق‌العاده را برای شما در بر خواهد داشت.

 

شرایط  جشنواره:

•  جشنواره تلویزیون های ال جی، تابستان "۴۹   از ۲۰ خرداد 1396 به مدت محدود در جریان خواهد بود.

• تخفیفات در نظر گرفته شده ویژه تلویزیون های 49 اینچ و بر اساس جدول جشنواره و به شرط نصب به مشتریان تعلق می گیرد.

• جهت دریافت این تخفیف، لازم است محصول خود را از طریق شرکت مشتریان گلدیران نصب کنید.

•  تخفیفات ذکر شده پس از نصب در کارت هدیه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.(لطفا توضیحات پشت برگه را به دقت مطالعه کنید.)

• استفاده از مزایای این جشنواره، مشروط به خرید محصولات قید شده در جدول جشنواره و با گارانتی گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت و نصب محصول از طریق شرکت مشتریان گلدیران است.

•  در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره 84733-021 تماس حاصل فرمائید.

 

مراحل شارژ کارت هدیه:

مراحل شارژ کارت هدیه:

کارت هدیه بانک سامان خود را در هنگام خرید دریافت نمایید.

جهت نصب محصول با شرکت مشتریان گلدیران تماس بگیرید و محصول خود رانصب کنید

( شماره موبایل خود را  اعلام فرمایید)

پس از نصب ، پیامک تاییدیه نصب کالا را از شماره 100083583 دریافت خواهید کرد.

شماره شانزده رقمی کارت هدیه بانک سامان را در پاسخ به این پیامک ارسال فرمایید.

پس از شارژ کارت ، پیامکی مبنی بر شارژ برای شما ارسال خواهد شد.می توانید از طریق کارت خوان های سراسر کشور خرید نمایید.

 

نکات مهم نحوه شارژ کارت:

•    جشنواره تابستان        

  از 20 خرداد 1396 به مدت محدود در جریان خواهد بود و مهلت نصب محصولات تا 10 روز پس از پایان جشنواره ( که متعاقباً اعلام می شود) می باشد.

 

•    جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد. جهت نصب با شماره ی 84733-021  تماس حاصل فرمایید.

 

•    تنها ارسال شماره 16 رقمی کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت "کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری / لوازم خانگی" درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمايید.

 

•    به ازای هر محصول مشمول جشنواره تابستان که خریداری می کنید، یک کارت دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.

 

•    حداکثر تا 7 روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی  نیز حداکثر 14 روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.

 

•   جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد  1 را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه   100083583 ارسال فرمایید.

 

•    در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت دو هفته از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد 4 را به شماره 100083583 پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره  84733-021 (عدد 4- بخش جشنواره ها) تماس بگیرید.فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا  1 ماه پس از پایان جشنواره(که متعاقباً اعلام می شود) خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.

 

•    کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال وجه یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.