ماراتون 5 روزه «جشنویزیون» ال جی/گلدیران آغاز شد

تخفیف استثنایی تا 6،200،000 تومان

5 سفر ترکیه به قید قرعه

فقط از 10 تا 14 مرداد

 

"جشنویزیون" تنها یک جشنواره برای تلویزیون‌های ال‌جی نیست، اینبار یک جشن واقعی است.

تخفیف این جشنواره 5 روزه علاوه بر تخفیف جشنواره اینچ‌های طلایی است که رقم بیشترین تخفیف آن به بیش از 6 میلیون تومان می‌رسد.

این تخفیف برای بهترین تلویزیون‌های ال‌جی از جمله تکنولوژی برتر OLED و SUPER UHD تعلق گرفته است و فقط برای مدت 5 روز فعال است. اگر علاقه‌مند به داشتن تلویزیون‌های فوق‌پیشرفته با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا هستید می‌توانید با شرایط فوق‌العاده آنها را خریداری کنید. فرصت این جشن را که از ۱۰ تا ۱۴ مردادماه برگزار می‌شود، از دست ندهید و یا دوستان و خانواده‌تان را که به فکر خرید تلویزیون هستند مطلع کنید و آنها را با استفاده از از این فرصت استثنایی خوشحال کنید.

5 مشتری خوش شانس نیز در این 5 روز شانس برنده شدن سفر تابستانی به ترکیه را خواهند داشت.

شرایط ویژه این جشن به این جا ختم نشده و هدایای ارزنده غیرنقدی دیگری مثل بلندگو‌های قابل حمل نیز انتظار شما را می‌کشند.

جدول نهایی تخفیفات و هدایای این جشنواره 5 روزه (مجموع تخفیفات دو جشنواره اینچ های طلایی و مدل های برتر) به شکل ذیل می باشد :

 

شرایط جشنواره:

 

 •   تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد.(فرصت نصب تا ۱۹ مرداد  ۱۳۹۶)
 •  تخفیفات و هدایای این جشنواره علاوه بر جشنواره تصویری اینچ‌های طلایی  می باشد، لذا دقت نمائید ؛ در مدل‌هایی که در دو جشنواره مشترک‌اند، مجموع مبالغ هدایا بصورت یکجا در کارت هدیه مشتری شارژ می شود و نیاز به دو کارت هدیه نمی‌باشد .
 •  استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید تلویزیون‌های مشمول جشنواره(مطابق جدول جشنواره)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است
 •  شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند  .
 •  در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره 84733 -021 تماس حاصل فرمایید  .
 • جهت مشاهده مدل های مشمول و خرید به فروشگاه های ال جی در سراسر کشور مراجعه فرمائید.

 

 

مراحل شارژ کارت هدیه:

 

 

 

 • جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد. جهت نصب با شماره ی            84733-021  تماس حاصل فرمایید.
 • مهلت نصب محصولات تا 19 مرداد ماه 1396 می باشد.
 • تنها ارسال شماره 16 رقمی کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت "کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری / لوازم خانگی" درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمايید.
 • به ازای هر محصول مشمول جشنواره که  خریداری می کنید، یک کارت دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.
 • حداکثر تا 7 روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی  نیز حداکثر 14 روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.
 • جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد    1 را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه   100083583 ارسال فرمایید.
 • در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت دو هفته از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد 4 را به شماره 100083583 پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره  84733-021 (بخش جشنواره ها) تماس بگیرید.فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا  1 مــــاه پس از پــایان جشـــنواره(که متعاقباً اعلام می شود) خـــــواهــد بود و پس از این مدت شــارژ کارت ها میسر نمی باشد.
 • کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال وجه یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد .