18
مرداد
روابط عمومی گلدیران: فروشگاه ال جی در غرب تهران (فروشگاه مرکزی شماره 1) با حضور جمعی از مدیران گلدیران یکشنبه 17 مردادماه افتتاح شد.
مشاهده جزئیات
1
مرداد
واحد بازاریابی شرکت گلدیران در راستای حمایت بیشتر از خانواده فروش محصولات (مدیران وفروشندگانLG) اقدام به اجرای طرح شناسایی فروشندگان برتر نموده است. هدف این طرح، ارتقای انگیزه فروشندگان است كه به فروش بهتر محصولات منتج می شود. لازم به ذ كر است كه این طرح به شیو های نوین و به صورت آزمایشی با هماهنگی واحد بازارپردازی، دفتر فروش تهران و شركت خدمات گلدیران اجرا گردید.
مشاهده جزئیات
31
تير
به گزارش روابط‌ عمومی گلدیران، مراسم تحویل سه دستگاه بنز به برندگان جشنواره نوروزی 1389 گلدیران، با حضور جناب آقای حسین تنهایی، قائم مقام شرکت و آقای پارک، مدیر تجاری تلویزیون‌های ال‌جی در ایران، در نمایندگی خودروهای سواری مرسدس بنز واقع در خیابان ولیعصر برگزار شد.
مشاهده جزئیات
23
تير
قرعه‌کشی جشنواره بهاره 1389 گلدیران با حضور هنرمندان و ورزشکاران نام‌آَََشنای کشور، 27 خردادماه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.
مشاهده جزئیات
1
خرداد
آقای اندی کیم، مدیر عامل ا لجی در ایران: از این پس رویا و تخیل کودکی بخشی از زندگی واقعی خواهد بود. جناب آقای اندی کیم، مدیر عامل ا ل جی در ایران، در نشست خبری تلویزیو نهای سه بعدی ا ل جی که یکشنبه در هتل هما برگزار شد، در حضور خبرنگاران رسانه ها به توضیح چشم انداز پیش روی ا ل جی پرداخت و گفت:«در پایان سال گذشته میلادی، ا ل جی به جایگاه سوم جهانی در اغلب گرو ههای محصول نظیر تلویزیو نهای با پانل مسطح، موبایل، سیستم های تهویه مطبوع، یخچال و ماشین لبا سشویی دست یافت
مشاهده جزئیات
22
ارديبهشت
آقای اندی کیم، مدیر عامل ال‌جی در ایران: از این پس رویا با تلویزیون های Full LED 3D و تخیل کودکی بخشی از زندگی واقعی خواهد بود جناب آقای اندی‌کیم، مدیر عامل ال‌جی در ایران، در نشست خبری تلویزیون‌های سه بعدی ال‌جی که یکشنبه در هتل هما برگزار شد، در حضور خبرنگاران رسانه‌ها به توضیح چشم‌انداز پیش روی ال‌جی پرداخت.
مشاهده جزئیات
12
دی
يکي از انواع نمايشگر هاي صفحه تخت که امروزه در بازار موجود است ، نمايشگرهاي پلاسما مي باشد. در اين مقاله با تکنولوژي استفاده شده در تلويزيون هاي پلاسما آشنا می شويم.
مشاهده جزئیات
12
دی
پيشرفت هاي تكنولوژيكي بشر در قرن حاضر، يكي پس از ديگري كيفيت زندگي را بهبود مي بخشند . اين فناوريها همگي يك هدف را دنبال مي نمايند: رفاه و راحتي بيشتر. نام تکنولوژي LCD را بسيار شنيده ايد. در اين مقاله به بررسي اين تکنولوژي می پردازيم.
مشاهده جزئیات
12
دی
تلويزيون بدون لبه LG ( بدون قاب)،نقطه عطفي در تلويزيون هاي LCD با مدل SL800 همانطور كه از اسم اين سري تلويزيون ها مشخص است، فاصله ميان صفحه نمايش اين دستگاه و قاب اطراف آن كاملا" برداشته شده و اين تلويزيون به يك صفحه شيشه اي مشكي كاملا" تخت و بدون لبه تبديل شده است.
مشاهده جزئیات
12
دی
LG سري جديد تلويزيونهاي خود ،مدل SL800 را به بازار عرضه كرد. اين تلويزيون LCD جديد داراي صفحه اي تك لايه مي باشد كه انتخابي متفاوت براي مشتريان است. به گفته مديران ارشد LG ، SL800 به هيچ كدام از تلويزيونهاي LCD كه تا كنون ديده ايد شباهت ندارد. طراحی بی لبه و کیفیت Full HD این محصول دریچه ای جدید به دنیای صوتی تصویری گشوده است.
مشاهده جزئیات
12
دی
LG عرضه سري جديد ورود تلویزیون های LED Full HD خود، مدل SL900 که باریکی آن مانند یک لایۀ شیشه است را به بازار حهانی اعلام کرد. اين سري از تلويزيون ها مجهز به تکنولوژی LED است که با استفاده از نورهای پس زمینه، کیفیت تصویری فوق العاده را ارائه مي دهند.
مشاهده جزئیات
12
دی
تلويزيون LH900 و تكنولوژي Direct LED تكنولوژي نورهاي LED با كاهش مصرف انرژي و كم كردن عمق تصوير وضوح تصوير را در تلویزیون های LED بالا مي برد. در این تکنولوژی با توجه به نور تصویر 960 عدد لامپ نوري LED به طور خودكار روشن تر يا كم نور تر مي شوند و در نهایت تصویری فوق العاده را به تماشاگران هدیه می دهد.
مشاهده جزئیات