12
دی
يکي از انواع نمايشگر هاي صفحه تخت که امروزه در بازار موجود است ، نمايشگرهاي پلاسما مي باشد. در اين مقاله با تکنولوژي استفاده شده در تلويزيون هاي پلاسما آشنا می شويم.
مشاهده جزئیات
12
دی
پيشرفت هاي تكنولوژيكي بشر در قرن حاضر، يكي پس از ديگري كيفيت زندگي را بهبود مي بخشند . اين فناوريها همگي يك هدف را دنبال مي نمايند: رفاه و راحتي بيشتر. نام تکنولوژي LCD را بسيار شنيده ايد. در اين مقاله به بررسي اين تکنولوژي می پردازيم.
مشاهده جزئیات
12
دی
تلويزيون بدون لبه LG ( بدون قاب)،نقطه عطفي در تلويزيون هاي LCD با مدل SL800 همانطور كه از اسم اين سري تلويزيون ها مشخص است، فاصله ميان صفحه نمايش اين دستگاه و قاب اطراف آن كاملا" برداشته شده و اين تلويزيون به يك صفحه شيشه اي مشكي كاملا" تخت و بدون لبه تبديل شده است.
مشاهده جزئیات
12
دی
LG سري جديد تلويزيونهاي خود ،مدل SL800 را به بازار عرضه كرد. اين تلويزيون LCD جديد داراي صفحه اي تك لايه مي باشد كه انتخابي متفاوت براي مشتريان است. به گفته مديران ارشد LG ، SL800 به هيچ كدام از تلويزيونهاي LCD كه تا كنون ديده ايد شباهت ندارد. طراحی بی لبه و کیفیت Full HD این محصول دریچه ای جدید به دنیای صوتی تصویری گشوده است.
مشاهده جزئیات
12
دی
LG عرضه سري جديد ورود تلویزیون های LED Full HD خود، مدل SL900 که باریکی آن مانند یک لایۀ شیشه است را به بازار حهانی اعلام کرد. اين سري از تلويزيون ها مجهز به تکنولوژی LED است که با استفاده از نورهای پس زمینه، کیفیت تصویری فوق العاده را ارائه مي دهند.
مشاهده جزئیات
12
دی
تلويزيون LH900 و تكنولوژي Direct LED تكنولوژي نورهاي LED با كاهش مصرف انرژي و كم كردن عمق تصوير وضوح تصوير را در تلویزیون های LED بالا مي برد. در این تکنولوژی با توجه به نور تصویر 960 عدد لامپ نوري LED به طور خودكار روشن تر يا كم نور تر مي شوند و در نهایت تصویری فوق العاده را به تماشاگران هدیه می دهد.
مشاهده جزئیات
22
مرداد
تلویزیون های پلاسما"تک لایه" ال جی باقابلیت بلوتوث،انتخاب هوشمندانه آن دسته از افرادیست که به دنبال ترکیبی از تکنولوژی وزیبایی هستند. این تلویزیونها بدون تردید شاهکار طراحی در صنعت نمایشگر‌های خانگی به حساب می‌آید.
مشاهده جزئیات
21
مرداد
تلويزيون LH700 ال جی استانداردي جديد در طراحي تلويزيون هاي LCD اسکارلت جدید با قابلیت بلوتوث ، انتخاب افراد هوشمند LG ، يكي از بزرگترين شركت ها در بازار تلويزيون، يكي ديگر از محصولات LCD خود را با تكنولوژي FULL HD مدل LH700 عرضه كرد.
مشاهده جزئیات
28
ارديبهشت
ال جی" بخار" را برای به دست آوردن بالاترین درجه از تمیزی مهار کرد . به گزارش توسعه اقتصادی شرکت ال جی الکترونیکس با عرضه ماشین های لباسشوئی بخار خود انقلابی در صنعت لوازم خانگی جهان بوجود آورد .
مشاهده جزئیات
16
ارديبهشت
امروزه حدود 13 میلیون تلویزیون در ایران وجود دارد و میزان قابل توجهی از برق مصرفی بخش خانگی به این دستگاه ها اختصاص دارد. بنابراین استفاده درست از تلویزیون می تواند نقش موثری در کاهش هزینه ی برق داشته باشد . باید توجه داشت که در استفاده از این وسیله تا حد ممکن از روشن و خاموش کردن های مکرر خودداری کنیم در تلویزیون هایی که دکمه خاموشی موقت دارند باید حتماً از این دکمه استفاده شود .
مشاهده جزئیات