22
مرداد
تلویزیون های پلاسما"تک لایه" ال جی باقابلیت بلوتوث،انتخاب هوشمندانه آن دسته از افرادیست که به دنبال ترکیبی از تکنولوژی وزیبایی هستند. این تلویزیونها بدون تردید شاهکار طراحی در صنعت نمایشگر‌های خانگی به حساب می‌آید.
مشاهده جزئیات
21
مرداد
تلويزيون LH700 ال جی استانداردي جديد در طراحي تلويزيون هاي LCD اسکارلت جدید با قابلیت بلوتوث ، انتخاب افراد هوشمند LG ، يكي از بزرگترين شركت ها در بازار تلويزيون، يكي ديگر از محصولات LCD خود را با تكنولوژي FULL HD مدل LH700 عرضه كرد.
مشاهده جزئیات
28
ارديبهشت
ال جی" بخار" را برای به دست آوردن بالاترین درجه از تمیزی مهار کرد . به گزارش توسعه اقتصادی شرکت ال جی الکترونیکس با عرضه ماشین های لباسشوئی بخار خود انقلابی در صنعت لوازم خانگی جهان بوجود آورد .
مشاهده جزئیات
16
ارديبهشت
امروزه حدود 13 میلیون تلویزیون در ایران وجود دارد و میزان قابل توجهی از برق مصرفی بخش خانگی به این دستگاه ها اختصاص دارد. بنابراین استفاده درست از تلویزیون می تواند نقش موثری در کاهش هزینه ی برق داشته باشد . باید توجه داشت که در استفاده از این وسیله تا حد ممکن از روشن و خاموش کردن های مکرر خودداری کنیم در تلویزیون هایی که دکمه خاموشی موقت دارند باید حتماً از این دکمه استفاده شود .
مشاهده جزئیات