2
خرداد
دو شرکت گلدیران و ال‌جی روز چهارشنبه 27 مهرماه در مجموعه ورزشی‌ـ‌تفریحی کارتینگ آزادی، میزبان خبرنگاران و اصحاب رسانه بودند. در این گردهمایی خبرنگاران فرصت یافتند تا خارج از فضای رسمی معمول، ضمن برقراری ارتباط نزدیک و صمیمانه با مدیران این دو شرکت و تبادل نظر در محیطی دوستانه، از امکانات تفریحی مجموعه نیز بهره ببرند. صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، روزنامههاي شرق، دنياي اقتصاد، آسيا، همشهري، اقتصاد پويا، ابرار اقتصادي، مجله‌های روزهای زندگی، لوازم خانگی، خانواده، سيب سبز، دنیای تصویر، دنیای اقتصاد، هنر آشپزی و رسانه‌های دنیای وب از جمله ایتنا، تابناک و سیمرغ، تنها بخشی از رسانه‌های حاضر در این برنامه بودند.
مشاهده جزئیات
2
خرداد
در تقویم گلدیران 11 تیر تا 11 مهرماه به برگزاری جشنواره تابستانی لوازم خانگی ال‌جی اختصاص یافت. برای آگاهی از میزان استقبال از این جشنواره، از کارشناسان بخش فروش و بازاریابی درباره چند و چون اجرای آن پرسش‌هایی کردیم و در ادامه به سراغ شرکت‌کنندگان جشنواره رفته‌ایم.
مشاهده جزئیات
27
ارديبهشت
نشست خبری معرفی سری 2012 تلویزیون های سینما سه‌بعدی ال‌جی، 25 اردیبهشت ماه با حضور خبرنگاران، هنرمندان و جمعی از مدیران و کارشناسان دو شرکت ال‌جی و گلدیران برگزار شد.
مشاهده جزئیات
28
فروردین
دومین نیروگاه خورشیدی گلدیران با ظرفیت 2200 وات به صورت متصل به شبکه با پنلهای خورشیدی 215 وات ال جی در دانشگاه آزاد چالوس راه اندازی شد
مشاهده جزئیات