27
آذر
برنامه جهانی غذا (WFP) به مناسبت بزرگداشت "روز جهانی غذا" هر ساله برنامه های فرهنگی و هنری مختلفی را در سراسر جهان با کمک حامیان خود برگزار می کند. در این روز، از تمام جهانیان می خواهیم تا 925 میلیون گرسنه را به خاطر بیاورند و از آنان دعوت می کنیم تا هر کس به سهم خود در کاهش این آمار سهیم شود.
مشاهده جزئیات
1
آذر
چند روزی است که در راستای اجرای طرح هدفمند شدن یارانه ها، آزادسازی قيمت حامل های انرژی در ایران آغاز شده است. با مطرح شدن این بحث، توجه به انتخاب کالاهای کم مصرف نیز بیش از پیش اهمیت یافته؛ امری که فارغ از اجرای این طرح، سال هاست یکی از نکات مهم در ایجاد دنیایی سبزتر به شمار می رود.
مشاهده جزئیات
1
آبان
از آغاز سال 2009، اهداف اصلی فروش در بازار ایران توسط شرکتهای ال جی و گلدیران مورد بازنگری قرار گرفت. تا سال 2008، هدفگذاری بر اساس سقف فروش برای هر محصول انجام میگرفت و تمرکز فروش بر تامین سطحهای مشخص بود.
مشاهده جزئیات
27
مهر
به گزارش روابط عمومی گلدیران، برای اولین بار در کشور شرکت ایران با پشتیبانی مالی از برگزاری کنسرت گروه کر نامیرا به مناسبت روز جهانی غذا به عنوان اولین شرکت صوتی و تصویری و لوازم خانگی شناخته شد که نقش حامی یک کنسرت رسمی را عهده‌دار شده است.
مشاهده جزئیات