20
مهر
گلدیران و شرکت های تابعه آن با بیش از 4000 کارمند، یکی از معتبرترین مجموعه شرکت های کشور است. کارکنان این مجموعه در فضایی مطابق با استانداردهای جهانی به عنوان عضوی از خانواده گلدیران مشغول فعالیت هستند.
امنیت شغلی، آموزش های ضمن خدمت پیشرفته و مطابق با نیاز کارکنان، تدارک فرصت ارتقاء و امکان کار در محیطی صمیمانه، گلدیران را به انتخاب بسیاری از رتبه های اول دانشگاه های معتبر کشور تبدیل کرده است.
در صورت تمایل به همکاری در چنین محیطی، می توانید اطلاعات و رزومه کاری خود را بعد از تکمیل فرم استخدام برای ما ارسال فرمائید تا کارشناسان ما با توجه به نیاز سازمانی در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
برای تکمیل فرم استخدام، لطفا روی لینک مقابل کلیک کنید.
مشاهده جزئیات
20
مهر
گروه شرکت‌های گلدیران با داشتن شرکت‌هایی همچون "شرکت مشتریان گلدیران (برترین شرکت خدمات خاورمیانه و آفریقا)"، "شرکت صنایع گلدیران (شرکت پیشرو در عرصه تولید محصولات لوازم خانگی)" و "شرکت لجستیک گلدیران (دریافت کننده تندیس دیموند و دارای جایگاه برتر در نظام توزیع و پخش محصولات خانگی و صوتی تصویری)" به عنوان زیر مجموعه، این مجموعه را به محیطی ایده آل برای طی کردن دوره کارآموزی دانشجویان تراز اول کشور بدل کرده است.
در صورت تمایل به کارآموزی در چنین محیطی، می توانید اطلاعات و رزومه کاری خود را برای ما ارسال فرمائید تا کارشناسان ما با توجه به نیاز سازمانی در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
برای تکمیل فرم کارآموزی، لطفا روی لینک مقابل کلیک کنید.
مشاهده جزئیات
19
مهر
شرکت گلدیران هر سال تعدادی از نیروهای مورد نیاز خود را با برگزاری Workshop از بین تازه فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های معتبر انتخاب می نماید.
شایان ذکر است که اطلاع رسانی در این خصوص از طریق روزنامه های کثیر الانتشار انجام می پذیرد.
در صورت تمایل، جهت مشارکت در Workshop های آینده، لطفا اطلاعات و رزومه خود را با تکمیل فرم استخدام برای ما ارسال نمایید. جهت مشاهده و تکمیل فرم استخدام، لطفا اینجا کلیک کنید.
* جهت مشاهده اطلاعات و تصاویری از Workshop قبلی برگزار شده توسط گلدیران، لطفا روی لینک مقابل کلیک کنید.
مشاهده جزئیات