12
اسفند
دومین همایش تخصصی مدیران آموزش و سرمایه های انسانی موفق کشور
در جریان دومین همایش تخصصی مدیران آموزش و سرمایه های انسانی موفق کشور، شرکت مشتریان گلدیران به دلیل توسعه مبتنی بر دانش محوری، بهبود فرهنگ یادگیری، تعامل سیستمی و برگزاری درخشان المپیادهای فنی تکنیسین ها، رتبه برترین شرکت آموزشی را دریافت کرد.
مشاهده جزئیات
11
اسفند
پانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان
در جریان پانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، جناب مهندس خزاعی به نمایندگی از شرکت صنایع گلدیران، لوح و تندیس طلایی مراسم را از دست جناب مهندس نعمت‌زاده،‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.
مشاهده جزئیات
1
بهمن
یازدهمین جشنواره ملی قهرمان صنعت
آقای مهندس خزاعی، مدیر عامل شرکت صنایع گلدیران، در حاشیه یازدهمین جشنواره ملی قهرمان صنعت، ضمن بیان این مطلب، بهره بردن از نیروهای خبره ایرانی و تامین زیرساخت های لازم را از مزیت های شرکت صنایع دانست و دریافت تندیس قهرمان صنعت را دلیلی بر صحت راه این شرکت خواند.
مشاهده جزئیات
3
آذر
کنفرانس سالانه مدیریت نظام توزیع و پخش کشور
کنفرانس سالانه مدیریت نظام توزیع و پخش کشور در سالن 1700 نفری مرکز همایش های برج میلاد، یکم آذر ماه برگزار شد و شرکت لجستیک گلدیران برای پنجمین سال متوالی موفق به دریافت نشان افتخار (تندیس دیموند) شد.
مشاهده جزئیات
13
آبان
پنجمین دوره مسابقات المپیاد مهارت های خدمات تکنیسین های ال‌جی
دوبی در تاریخ 4 و 5 آبان ماه سال جاری میزبان پنجمین دوره مسابقات المپیاد مهارت های خدمات تکنیسین های ال‌جی بود. مسابقاتی که مانند سال گذشته با درخشش نماینده های گلدیران به پایان رسید. در این بین، سهم تکنیسین های شرکت گلدیران، آقایان مهدی علی عسگری، مهرداد قاسمی جویباری و سید عبدالمجید حسینی از این رقابت ها، به ترتیب دو رتبه اولی و یک مقام دوم بود.
مشاهده جزئیات
20
اسفند
جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان
در جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، مشتریان به ما پاسخ «آری» دادند!
مشاهده جزئیات
20
اسفند
جشنواره برند برتر محبوب مصرف کنندگان
انتخاب ماشین‌لباسشویی و ماکروویو ال‌جی در جشنواره برند برتر محبوب مصرف کنندگان با نظرسنجیهای مردمی
مشاهده جزئیات
9
بهمن
سمینار اینوفست 2015 ال‌جی (LG Innofest 2015)
شرکت مشتریان گلدیران در سمینار اینوفست 2015 ال‌جی، به عنوان برترین شرکت خدمات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا شناخته شد.
مشاهده جزئیات
9
بهمن
سمینار اینوفست 2015 ال‌جی (LG Innofest 2015)
سمینار اینوفست 2015 ال‌جی (LG Innofest 2015) با حضور کشورهای منطقه خاورمیانه و آفریقا در Campo Pequeno لیسبون پرتغال برگزار شد و در جریان آن شرکت گلدیران توانست به مقام نخست بهترین «برنامه بازاریابی مصرف کننده» دست یابد.
مشاهده جزئیات
1
بهمن
دهمین جشنواره ملی قهرمان صنعت ایران
شرکت صنایع گلدیران برای چهارمین سال متوالی به عنوان قهرمان صنعت شناخته شد. در دهمین جشنواره ملی قهرمان صنعت ایران، شرکت صنایع گلدیران برای چهارمین سال متوالی به عنوان قهرمان صنعت و واحد تولیدی برتر دست یافت.
مشاهده جزئیات
29
دی
جایزه شعف مشتری
شرکت مشتریان گلدیران در سال 2014 موفق به دریافت جایزه شعف مشتری MENA شد.
مشاهده جزئیات
14
آبان
چهارمین دوره المپیاد سنجش مهارت‌های خدمات خاورمیانه و آفریقا
چهارمین دوره المپیاد سنجش مهارت‌های خدمات خاورمیانه و آفریقا ال‌جی از 29 تا 30 اکتبر درآکادمی خاورمیانه و آفریقا در چهار گروه محصولات (HE,HA,RAC , Mobile) دردوبی برگزار شد و از میان40 تکنیسینی که از 20 کشور منطقه خاورمیانه و آفریقا در این رویداد دو روزه شرکت کرده بودند، بیشترین جوایز نصیب تکنیسین‌های ایرانی شد.
مشاهده جزئیات