متاسفانه موعد ثبت اطلاعات تا تاریخ ، '۱۳۹۴ يکشنبه ۱ شهريور' بوده است! اکنون قادر به ثبت اطلاعات نیستید.

 

جشنواره بهاری ال‌جی مخصوص مدل‌های منتخب از یخچال‌های پایین‌فریزر ال‌جی است. این یخچال‌ها ساخت اروپا هستند و از چندین ویژگی منحصربه‌فرد برخوردارند که عبارت‌اند از:

  • محفظه نگهدارنده مواد غذایی Fresh O Zone
  • نمودار مصرف انرژی  A+
  • سیستم جریان هوای چندگانه  Multi Air Flow
  • برخورداری از قابلیت  ZERO GAP

از دیگر امکانات بارز این یخچال‌فریزرها می‌توان به وجود لامپ‌های تزیینی LED میتوان اشاره کرد. 

لامپ‌های تزیینی  LED

فضای داخلی یخچال‌های سایدبای‌ساید ال‌جی با لامپ‌های دکوراتیو LED مزین شده است که علاوه بر ایجاد فضایی نورانی و زیبا مصرف کمتری نسبت به لامپ‌های معمولی دارند. طول عمر لامپ‌های LED هفت برابر لامپ‌های معمولی است.

این یخچال فریزر یکی از مدل های کومبوی شرکت ال‌جی است که بیشتر از نیمی از فضای داخلی آن به یخچال و کمتر از نیمی از آن به فریزر اختصاص یافته است، بخش یخچال این دستگاه در بالا قرار گرفته است و فریزر سه کشویی آن در بخش پایینی دستگاه قرار گرفته است. این مدل 14 فوت فضای داخلی قابل استفاده دارد که این مقدار آن را در زمره کوچک‌ترین یخچال فریزرهای بازار قرار می‌دهد، نکته جالب توجه در مورد این یخچال فریزر قد نسبتا بلند آن نسبت به سایر مدل‌های موجود در بازار است، در جایی که مدل‌های بنتلی ارتفاعی معادل 178 سانتی متر دارند ارتفاع 190 سانتی متری این مدل آن را به یکی از مرتفع‌ترین مدل‌های موجود در بازار تبدیل کرده است. این مدل همسو با مدل‌های رده بالای ال‌جی همچون بنتلی از لحاظ طراحی در وضعیت مناسبی به سر می‌برد.

این یخچال فریزر زیبا به سیستم جریان هوای چندگانه ال‌جی مجهز است که به معنای گردش هوای خنک در تمامی بخش‌های محیط داخلی به طور یکسان است. این گردش هوا به لطف مجراهایی که در بخش‌های مختلف یخچال قرار گرفته است امکان پذیر شده است و باعث می‌شود دمای مواد غذایی داخل یخچال به طور یکنواخت افزایش یابد.یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص این مدل وجود کشوی Fresh O Zone می‌باشد که قادر است مواد غذایی مختلف را در دمایی مابین دمای فریزر و یخچال نگهداری نماید. این کشو مناسب نگهداری مواد غذایی همچون گوشت‌های تازه است که قرار است ظرف چند ساعت آینده مصرف شوند، این کشو علاوه بر اینکه گوشت را به طور کامل منجمد نمی‌کند آن را در دمایی نگهداری می‌کند که سلامت و تازگی آن برای استفاده در مدت زمانی مثل یک روز حفظ شود

مشتریانی که این محصولات برتر را از تعاونی ها و فروشگاه های زنجیره ای خریداری می نمایند، میبایست اطلاعات خرید خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایند.