متاسفانه موعد ثبت اطلاعات تا تاریخ ، '۱۳۹۵ دوشنبه ۱۳ ارديبهشت' بوده است! اکنون قادر به ثبت اطلاعات نیستید.

 

نوروز امسال با هزاران امید تازه در حال فرارسیدن  است. اشتیاق بهاری در چشم ها دیده می شود و خانواده ها همراه با مراسم کهن خانه تکانی، در حال انتخاب محصولاتی با کیفیت عالی و طراحی زیبا هستند تا روی خوش زندگی را در فضای خانه خود پدید آورند.

شرکت های ال جی و گلدیران‌ افتخار دارند که فرصتی باشکوه برای خانواده‌های ایرانی فراهم کنند. در این راستا، جشنواره «نوروز،‌روز تو» با مجموعه متنوعی از تخفیف‌های نقدی و هدایای ارزشمندی از 15 بهمن ماه آغاز می‌شود.

یکی از شگفتی های این جشنواره، پیشنهاد سبدهای ویژه است. مشتریان محترم گلدیران، برای اولین بار می‌توانند محصولات منتخب ال جی را در سبدهای ویژه جشنواره خریداری و از هدایای منحصر به فرد آن بهره‌مند شوند.

استفاده از مزایای جشنواره« نوروز، روز تو» مشروط به خرید محصولات قید شده در جدول جشنواره و با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است. هدایای در نظر گرفته شده برای سبدهای ویژه نیز به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که در دوره جشنواره تمامی محصولات هر سبد را خریداری و اقدام به نصب آن‌ها نمایند.

 

مشتریانی که محصولات این جشنواره را از تعاونی ها و فروشگاه های زنجیره ای خریداری می نمایند، میبایست به منظور دریافت هدایا اطلاعات خرید خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایند.