راهکارهای تجاری ال جی جهت بیشترین اثرگذاری و فواید عملی طراحی شده است . از قابلیت های راهکارهای تجاری ال جی می توان به کنترل و مدیریت آسان و قابلیت های عملی آنها اشاره نمود .بخش فروش نمایشگرهای صنعتی و تجاری شرکت گلدیران در ارائه راهکارهای نوین تجاری پیشرو می باشد.
گلدیران همیشه تلاش کرده تا راه های جدیدی برای ارائه توانمندی های خود در عرصه نمایشگرها و سیستم های مالتی مدیا برای ایجاد نوآوری و راه کارهای مناسب برای تقاضای فعلی ایجاد شده در بازارهای B2B بیابد .گلدیران با داشتن تیم طراحی و مهندسی ، دانش جامعی در راهکارهای B2C  و B2B  فراهم کرده است.
توانمندی شرکت گلدیران در خصوص مشاوره ، تأمین ، اجراء و پشتیبانی از محصولات جدید صنعتی و تجارتی باعث پیشرفت تجاری مخاطبین خاص خود بوده و خواهد شد.
 
با توجه به نیاز های گوناگون پروژه های مختلف به تامین کالاهای متنوع، دریافت خدمات مشاوره ایی و مهندسی پیش از خرید و یا در حین اجرای پروژه، دریافت خدمات نصب و اجرا و دیگر موارد، واحد فروش تجاری گلدیران آمادگی دارد تا در قالب تفاهمنامه های همکاری و با رعایت حقوق مادی و معنوی طرفین، نسبت به همکاری با طراحان، معماران، مهندسین مشاور، پیمانکاران و کارفرمایان اقدام نماید.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند درخواست خود را به ایمیل آدرس: cd@goldiran.ir ارسال و یا با شماره تلفن  8358 (4026- 4027-4028-4029)  تماس حاصل نمایند.
 
 
قیمت (از 00 تا 00 ریال)


نمایشگر عریض - M3801S
M3801S
Wide View & Space Saving
Auto Scaling Function
ErP Certified
قیمت: ---
نمایشگر صنعتی حرفه ای - 65VS10
65VS10
وضوح : (1080x1920 (FHD
پانل اختصاصی پلاسما
درخشندگی بالای تصویر: (g700cd/m²)
قیمت: ---
نمایشگر صنعتی حرفه ای - WL10MS
WL10MS
Direct Lit-LED
Full HD
Landscape/Portrait Mode
قیمت: ---
نمایشگر صنعتی حرفه ای - WS70MS
WS70MS
Edge Lit-LED
Landscape/Portrait Mode
Compatible with MP700 Docking-type Playe...
قیمت: ---
نمایشگر صنعتی حرفه ای - LS35A
LS35A
Direct-LED Display
Landscape/Portrait Orientation
Embedded Media Player
قیمت: ---
نمایشگر صنعتی حرفه ای - LS55A
LS55A
Direct-Lit LED
Landscape/Portrait Mode
webOS for Signage embedded
قیمت: ---