En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات

ده‌سال حضور گلدیران در پروژه‌های صنعتی و تجاری
6 خرداد 1399
اگر شناخت شما از گلدیران به محصولات لوازم خانگی و دیجیتال محدود می‌شود پیشنهاد می‌کنیم ادامه‌ی این متن را بخوانید تا با گوشه‌ای دیگر از فعالیت‌های این مجموعه تحت نام مبتکران گلدیران بیشتر آشنا شوید.
تابستان از آن شماست؛ کولرهای جی‌پلاس از راه رسیدند
28 اردیبهشت 1399
تابستان تداعی روزهای گرمی است که با کولرهای گازی و خنکای خانه، دلپذیر می‌شود. با توجه به شرایط فصلی و نیاز بازار، فروش کولرهای گازی جی‌پلاس نیز از این هفته آغاز شد.
برنده هفته آخر جشنواره نوروزی جی‌پلاس؛ سفر به ترکیه
3 اردیبهشت 1399
برنده هفته آخر جشنواره نوروزی جی‌پلاس، اعلام شد. این جشنواره در هشت هفته و با هشت سفر خارج از کشور همراه بود و جوایز سفر و نقدی از بین تمام مشتریانی که محصولات جشنواره را خریداری و نصب کرده بودند؛ به قید قرعه هدیه داده ‌شد.
سال نو مبارک
1 فروردین 1399
سال 1398 با تمام سختی‌ها و خوبی‌هایش، به پایان رسید. در تمام روزهای سال آنچه در گلدیران همواره جریان داشت؛ روحیه سخت‌کوشی، تلاش و نوآوری بود. امیدواریم در سال 1399 سلامتی، صلح، رشد و کامیابی برای تمام هموطنان عزیزمان برقرار باشد.
هفته هفتم جشنواره نوروزی جی پلاس؛ سفر به بلغارستان
28 اسفند 1398
در هفته هفتم جشنواره نوروزی جی‌پلاس برنده سفر به بلغارستان با یک همراه اعلام گردید؛ برای جناب آقای یزدان‌پناه (91****091394) و همراه گرامی‌شان، سفری دل‌انگیز را آرزو می‌کنیم و امیدواریم لحظات خوشی را با قهرمان تازه نفس، جی‌پلاس سپری کنند.
کرونا را شکست می‌دهیم
25 اسفند 1398
کمپین CSR گلدیران- جی‌پلاس واکنشی است به تقدیر از کادر درمان کشور در مبارزه با کرونا. در این کمپین ما با اختصاص بیلبوردها و تیزرهای تلویزیونی خود، تلاش کرده‌ایم تا به سهم خود از پرستاران و پزشکان،"این فرشتگان زمینی" تشکر کرده و روحیه و امید را در میان مردم زنده نگهداریم.
برنده هفته ششم جشنواره نوروزی جی‌پلاس؛ سفر به مالزی
24 اسفند 1398
هفته ششم جشنواره نوروزی جی‌پلاس، با اعلام نام برنده سفر به مالزی با یک همراه به‌پایان رسید. برنده این سفر، جناب آقای گودرزی (76***091981) هستند. به ایشان و همراه گرامی‌شان تبریک می‌گوییم و اوقات خوشی را با تلویزیون جی‌پلاس جدیدشان، برایشان آرزومندیم.
همه ما مسئولیم
21 اسفند 1398
این روزها اگر از فروشگاه آنلاین گلدیران پلاس (www.goldiranplus.ir) خرید کرده باشید؛ یک بسته بهداشتی حاوی ژل ضدعفونی کننده، ماسک و برگه اطلاع‌رسانی روش‌های مبارزه با کرونا به همراه محصول سفارشی، توسط همکاران ما، تقدیم حضورتان خواهد شد.
برنده سفر به قبرس چه کسی است؟
19 اسفند 1398
در هفته پنجم جشنواره نوروزی جی‌پلاس برنده سفر به قبرس با یک همراه اعلام گردید؛ برای جناب آقای راستگو (291****0914) و همراه گرامی‌شان، سفری دل‌انگیز را آرزو می‌کنیم و امیدواریم لحظات خوشی را با قهرمان تازه نفس، جی‌پلاس سپری کنند.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.