En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات

برای تو که با یک قلم هزاران حرف داری؛ روز خبرنگار مبارک
14 مرداد 1399
در روز 13 مرداد، درست چند روز مانده به روز خبرنگار، گلدیران از فعالان حوزه رسانه دعوت کرد تا باحضور در ساختمان مشتریان گلدیران و درصورت تمایل تست رایگان کرونا انجام دهند.
راه‌حلی مطمئن برای جابجایی و نصب مجدد محصولات گلدیران
23 تیر 1399
جابه‌جایی وسایل خانه مانند تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی و ... ممکن است با آسیب‌هایی همراه باشد. در بسیاری از این جابجایی‌ها، وسایل خانگی به دلیل نقل و انتقال نادرست و یا نصب غیراصولی، دچار خرابی می‌شوند و گارانتی هم دیگر پاسخگوی خرابی‌های اینچنینی نخواهد بود. برای رفع این مشکل، شرکت لجستیک گلدیران در خدمت شماست.
افتتاح فروشگاه لوازم خانگی جی‌پلاس در تهرانپارس
12 تیر 1399
در روز سه‌شنبه 10 تیرماه، فروشگاه لوازم خانگی جی‎ پلاس در تهرانپارس افتتاح شد. پس از رونمایی از 16 گروه محصولی برند ایرانی جی‌پلاس که در دی‌ماه سال 98 توسط گلدیران به بازار لوازم خانگی ایران معرفی شده بود، حال زمان آن فرا رسیده که فروشگاه‌های مستقل این برند ایرانی به سبک‌وسیاق جی‌پلاس، خدمات فروش مورد نظر مشتریان را ارائه کنند.
مقایسه دو گوشی موبایل T10 و Q10 جی‌پلاس
21 خرداد 1399
دو گوشی T10 و Q10 جی‌پلاس پس از عرضه به بازار از دی‌ماه 98 با استقبال بالایی مواجه شدند. در این مطلب قصد داریم به مقایسه این دو گوشی بپردازیم.
ده‌سال حضور گلدیران در پروژه‌های صنعتی و تجاری
6 خرداد 1399
اگر شناخت شما از گلدیران به محصولات لوازم خانگی و دیجیتال محدود می‌شود پیشنهاد می‌کنیم ادامه‌ی این متن را بخوانید تا با گوشه‌ای دیگر از فعالیت‌های این مجموعه تحت نام مبتکران گلدیران بیشتر آشنا شوید.
تابستان از آن شماست؛ کولرهای جی‌پلاس از راه رسیدند
28 اردیبهشت 1399
تابستان تداعی روزهای گرمی است که با کولرهای گازی و خنکای خانه، دلپذیر می‌شود. با توجه به شرایط فصلی و نیاز بازار، فروش کولرهای گازی جی‌پلاس نیز از این هفته آغاز شد.
برنده هفته آخر جشنواره نوروزی جی‌پلاس؛ سفر به ترکیه
3 اردیبهشت 1399
برنده هفته آخر جشنواره نوروزی جی‌پلاس، اعلام شد. این جشنواره در هشت هفته و با هشت سفر خارج از کشور همراه بود و جوایز سفر و نقدی از بین تمام مشتریانی که محصولات جشنواره را خریداری و نصب کرده بودند؛ به قید قرعه هدیه داده ‌شد.
سال نو مبارک
1 فروردین 1399
سال 1398 با تمام سختی‌ها و خوبی‌هایش، به پایان رسید. در تمام روزهای سال آنچه در گلدیران همواره جریان داشت؛ روحیه سخت‌کوشی، تلاش و نوآوری بود. امیدواریم در سال 1399 سلامتی، صلح، رشد و کامیابی برای تمام هموطنان عزیزمان برقرار باشد.
هفته هفتم جشنواره نوروزی جی پلاس؛ سفر به بلغارستان
28 اسفند 1398
در هفته هفتم جشنواره نوروزی جی‌پلاس برنده سفر به بلغارستان با یک همراه اعلام گردید؛ برای جناب آقای یزدان‌پناه (91****091394) و همراه گرامی‌شان، سفری دل‌انگیز را آرزو می‌کنیم و امیدواریم لحظات خوشی را با قهرمان تازه نفس، جی‌پلاس سپری کنند.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.