راهکارهای تجاری ال جی جهت بیشترین اثرگذاری و فواید عملی طراحی شده است . از قابلیت های راهکارهای تجاری ال جی می توان به کنترل و مدیریت آسان و قابلیت های عملی آنها اشاره نمود .بخش فروش نمایشگرهای صنعتی و تجاری شرکت گلدیران در ارائه راهکارهای نوین تجاری پیشرو می باشد.
گلدیران همیشه تلاش کرده تا راه های جدیدی برای ارائه توانمندی های خود در عرصه نمایشگرها و سیستم های مالتی مدیا برای ایجاد نوآوری و راه کارهای مناسب برای تقاضای فعلی ایجاد شده در بازارهای B2B بیابد .گلدیران با داشتن تیم طراحی و مهندسی ، دانش جامعی در راهکارهای B2C  و B2B  فراهم کرده است.
توانمندی شرکت گلدیران در خصوص مشاوره ، تأمین ، اجراء و پشتیبانی از محصولات جدید صنعتی و تجارتی باعث پیشرفت تجاری مخاطبین خاص خود بوده و خواهد شد.
 
با توجه به نیاز های گوناگون پروژه های مختلف به تامین کالاهای متنوع، دریافت خدمات مشاوره ایی و مهندسی پیش از خرید و یا در حین اجرای پروژه، دریافت خدمات نصب و اجرا و دیگر موارد، واحد فروش تجاری گلدیران آمادگی دارد تا در قالب تفاهمنامه های همکاری و با رعایت حقوق مادی و معنوی طرفین، نسبت به همکاری با طراحان، معماران، مهندسین مشاور، پیمانکاران و کارفرمایان اقدام نماید.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند درخواست خود را به ایمیل آدرس: cd@goldiran.ir ارسال و یا با شماره تلفن  8358 (4026- 4027-4028-4029)  تماس حاصل نمایند.
 
 
قیمت (از 10,000,000,000 تا 00 ریال)